آموزش تعویض صفحه ماشین حساب

تعمیر نمایشگر ماشین حساب

نمایندگی تعمیرات ماشین حساب کاسیودر تهران

شرکت زیمابی (نماینده رسمی ماشین حساب)
تلفن 89393 در تهران خیابان سپهبد قرنی شماره 218 واحد 202 نمایندگی ماشین حساب کاسیو در تهران
با بیش از15 سال فعالیت در آموزش تعویض صفحه ماشین حساب گسترده لوازم اداری و با ارائه خدماتی مداوم به یکی از با سابقه‌ ترین شرکت ها در زمینه ماشین های اداری بخصوص نمایندگی ماشین حساب کاسیو در تهران و لوازم ادارى بدل گشته است.

تعمیر نمایشگر ماشین حساب
آموزش تعویض صفحه ماشین حساب

نمایندگی آموزش تعویض صفحه ماشین حساب

ارائه محصولات شرکت‌هاى معتبرى چون کاسیو، شارپ، پاناسونیک گواه این مدعاست.
شاید کمتر فعالی را بتوان در این بخش از بازار پیدا کرد که گستره کارى چون ما را به شما ارائه نماید. از انواع ماشین‌حساب‌ها، دستیارهاى الکترونیکى، فرهنگ لغات گرفته تا کوچکترین لوازم مصرفى ادارى.

آنچه که بیش از همه این گستردگى اقلام را جالب توجه می‌نماید ارائه بهترین مارک‌هاى تولیدى جهان در کنار یکدیگر است که حق انتخابى باورنکردنى را به مشتریان ما عرضه می دارد
انواع ماشین حساب مهندسی کاسیو با ضمانت در ایران
و انواع مدل های کاسیو
آنواع مدل های مترجم پارس حساب
persianary n30,persianary n20
و انواع مدل های اطلس سخنگو
SD990i, ATLANTIS
پیشرفت ترین ماشین حسابهای به روز جهان را از شرکت زیمابی (نماینده رسمی ماشین حساب) بخواهید، جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 89392 تماس حاصل فرمایید.

نمایندگی ماشین حساب کاسیو در تهران
آموزش تعویض صفحه ماشین حساب در تهران

آموزش آموزش تعویض صفحه ماشین حساب

این دستورالعمل به شما نشان می دهد که چگونه یک LCD ماشین حساب کاسیو با ردیف های مرده و / یا ستون ها را با حداقل زمان و ابزار تعمیر کنید. مثال زیر نشان داده شده است یک LCD کوچک در یکماشین حساب کاسیو، اما همان اصل را می توان در دستگاه های دیگر نیز استفاده می شود.

مرحله 1: ابزار مورد نیاز برای تعمیرماشین حساب کاسیو
این رفع می تواند با استفاده از حداقل ابزار انجام شود. شما فقط نیاز به ابزار لازم برای جدا کردن دستگاه را دارید (در این مورد تنها یک پیچ گوشتی لازم بود)، یک اسلحه گرم هوا (یک موی سر قدرتمند ممکن است کار کند) و یک پاک کن مداد.

مرحله 2: جداسازی
دستگاه را برای افشای LCD جدا کنید. بدیهی است، این مرحله به وسیله دستگاه متفاوت خواهد بود. اگر مشکل در دریافت دستگاه خاص خود را از هم جدا کنید.

مرحله 3: پیش نمایش صفحه ماشین حساب کاسیو
صفحه نمایش را برای تعمیر با نمایش گذاشتن کابل روبان در پشت صفحه نمایش آماده کنید. در این گوشی، یک کلیپ پلاستیکی حاوی LCD است که باید به طور موقت برداشته شود. کلیپ کاغذی پوشش داده شده پلاستیکی برای نگهداشتن LCD در هنگام کار شما مفید است.

مرحله 4: اتصالات ماشین حساب کاسیو را تعمیر کنید
با استفاده از گرما کم (شما نمیخواهید روبان و یا لحیم کاری را در هیئت مدیره ذوب کنید)، به آرامی کابل روبان را به جایی که آن را به صفحه اصلی متصل می کنید، ملایم کنید تا لایه را تمیز کنید. در عین حال، به آرامی، اما کاملا محکم نوار اتصال با پاک کن مداد.
نکات:
1. سعی کنید از هوای بیش از حد گرم بر روی صفحه نمایش ال سی دی ماشین حساب کاسیو جلوگیری کنید، زیرا این می تواند به آن آسیب برساند.
2. حرارت کافی برای خمیر کردن چسب با نگه داشتن اتصال روبان را اعمال کنید، اما به اندازه کافی برای جدا کردن کابل خود، کافی نیست.
3. اگر پس از اولین تلاش مشکل ماشین حساب کاسیو حل نشده است، سعی کنید از اتصالات پایین با چیزی قوی تر. من دو ماشین حساب کاسیو یکسان را با استفاده از این روش تعمیر کردم، و دوم نیاز داشت که از پشت پیچ گوشتی پلاستیکی استفاده کنم تا اتصالات را خنثی کنم.

مرحله 5: تست ماشین حساب کاسیو
با هر شانس، نتایج شما چیزی شبیه به این خواهد بود. این تعمیر، از جمله جداسازی قطعات، تقریبا ده دقیقه طول کشید تا نتایج عالی داشته باشند؛ صفحه نمایش 100٪ عملکردی دوباره است.

ماشین حساب
ماشین حساب

نمایندگی ماشین حساب کاسیو مشهد 

نمایندگی ماشین حساب کاسیو

مرکز تعمیرات ماشینهای حساب

تعمیرگاه ماشین حساب

نمایندگی رسمی اچ پی

این مطالب رو هم پیشنهاد می‌کنیم ببینید

درباره نویسنده: hpabaco

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *