تعمیرات کارت گرافیک در تهران

تعمیرات کارت گرافیک در تهران
Rate this post

AMD و انویدیا

به دنبال AMD و Nvidia باشید، اینتل کارت های گرافیکی را در سال 2020 تولید خواهد کرد
اینتل در روز سه شنبه 12 ژوئن تایید کرد که رسما وارد بازار گرافیکی گسسته در سال 2020 می شود. بدون ارائه اطلاعات اضافی، اینتل به سادگی به یک اعلامیه قبلی مبدل شده است که نشان می دهد معمار تراشه گرافیک قبلی تعمیرات کارت گرافیک در تهران در حال حاضر معمار اصلی اینتل و معاون ارشد گروه جدید محاسبات مرکزی و بصری.

تعمیرات تخصصی هارد - لپ تاپ - پرینتر
تعمیرات تخصصی هارد – لپ تاپ – پرینتر

تعمیر کارت گرافیک در تهران

ورودی اینتل این شرکت را بزرگترین بازیکن در بازار GPU پس از AMD و Nvidia خواهد ساخت. برای سالها تعمیرات کارت گرافیک در تهران گرافیک پردازنده خود را به پردازنده های خود اضافه کرد و در یک زمان حتی تلاش کرد تا وارد بازار گرافیکی گسسته شود. اما در حال حاضر، انویدیا در بازار غالب است، در بالای قطب توتم ساکن است و متعاقبا بخش Radeon AMD است. ظاهرا اینتل قصد دارد یک تکه از GPU را نیز بگیرد.

 

روشن نشدن لپ تاپ لنوو

تعمیرات لپ تاپ

شوک دادن به باتری لپ تاپ

نمایندگی انحصاری لپ تاپ لنوو lenovo 

نمایندگی رسمی تعمیرات لپ تاپ لنوو

ویندوز لپ تاپ Lenovo بالا نمی آید

خدمات پس از فروش اچ پی

lenovo خدمات پس از فروش 

مرکز تعمیر کارت گرافیک
مرکز تعمیر کارت گرافیک

مرکز تعمیر کارت گرافیک

در خارج از جاه طلبی های تعمیرات کارت گرافیک در تهران، اینتل آینده سازمانی و راه حل های پردازنده گرافیکی گسسته Datacenter رو به افق است. GPU کارت گرافیک در تهران در ابتدا هدف قرار دادن زندگی خود را در مراکز داده، در حالی که در اشکال آرام قرار می گرفت، می کشیدند. اما مدیر گرافیک اینتل قطعا برنامه های دیگری را در خارج از مرکز داده دارد.

تعمیر کارت گرافیک
تعمیر کارت گرافیک

تعمیر کارت گرافیک

کارت گرافیک در تهران تعریف دوباره کارت گرافیک در تهران، در ابتدا برای برنامه های پخش ویدئو در مرکز داده قرار داشت اما در حال حاضر به دو قسمت تقسیم شده است: جریان های ویدیویی و بازی. ظاهرا می خواهد “وارد بازار با یک انفجار”.

تعمیر کارت گرافیک
تعمیر کارت گرافیک

ورود مجدد اینتل در سال 2020 خبرهای جذاب است زیرا کارت گرافیک در تهران استخدام نسبتا جدیدی است، اما مالکیت آن در AMD – و قبل از آن در اپل – نشان می دهد که این می تواند این طرح تمام شده باشد. خروج Koduri از AMD برای اینتل نشان دهنده افزایش علاقه شرکت به بهبود عملکرد گرافیکی محصولاتش بود. نشت های اخیر نشان می دهد که Koduri مردی است که پشت تغییرات در راه حل های کارت گرافیک در تهران قرار گرفته است.

کارت گرافیک دست دوم
کارت گرافیک دست دوم

کارت گرافیک دست دوم

به یاد داشته باشید، تعمیرات کارت گرافیک در تهران اخیرا با AMD برای سری پردازنده هایی که دارای گرافیک Radeon Vega همراه با سخت افزار گرافیکی یکپارچه اینتل است، همکاری می کند. این تغییر به سمت سخت افزار بازی احتمالا بخشی از یک استراتژی بلندمدت بزرگتر برای تنوع پیشنهادات اینتل است. مشخص نیست چه اتفاقی برای همکاری AMD رخ خواهد داد وقتی اینتل در سال 2020 به عنوان رقیب اصلی AMD در عرصه GPU تبدیل خواهد شد.

فروش و تعمیر کارت گرافیک
فروش و تعمیر کارت گرافیک

فروش و تعمیر کارت گرافیک

طبق گفته کارت گرافیک در تهران جزء مهمی از این پروژه نیست، اما برخی از موانع جدی تولید در راه جاه طلبی GPU های اینتل وجود دارد. امکانات تولید فعلی آن به طور دقیق به GPU های بازی تولیدی متکی نیست، بنابراین احتمال دارد که هزینه های تعمیرات کارت گرافیک در تهران در این زمینه نشان دهنده این باشد که پروژه GPU به سرعت پیشرفت می کند.

روش تعمیر کارت گرافیک
روش تعمیر کارت گرافیک

روش تعمیر کارت گرافیک اینتل

اینتل به وضوح علاقمند است تا به بازار GPU برسد – تعمیرات کارت گرافیک در تهران دارای تعدادی از شغل های گرافیکی گرا است که در حال حاضر در هیئت مدیره شغل آن قرار دارد و اکنون هم زمان آن است. با کمبود و معدن کارت گرافیک در تهران که قیمت ها را افزایش می دهد و علاقه مندان به بازی های کامپیوتری را به سوی راه حل های یکپارچه گرافیکی هدایت می کند، ممکن است وقت آن رسیده که گزینه سوم برای GPU های گسسته انتخاب شود. داشتن گزینه های بیشتر از AMD و Nvidia تنها برای سازندگان PC می تواند طراوت باشد.

کارت گرافیک در تهران

خرید کارت گرافیک
خرید کارت گرافیک

درباره نویسنده: hpabaco

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *