خدمات پس از فروش اچ پی

چرا خدمات پس از فروش برای لپ تاپ ها مهم است؟
فروش نخستین قدم برای افزایش کسب و کار شما است نه آخرین. ارائه خدمات پس از فروش خوب نشان می دهد شما می خواهید برای ایجاد یک رابطه بلند مدت با مشتریان، وفاداری کسب و کار خود را کسب و نگه دارید. بسیاری از کسب و کارهای موفق، از استراتژی خدمات پس از فروش استفاده خواهند کرد تا فروشهایشان را تقویت کنند، روابط مشتری را ایجاد کنند و سودشان را افزایش دهند. ارائه خدمات پس از فروش، مشتریان را به شما باز می گرداند و آنها را تشویق می کند تا کسب و کار خود را به دیگران ارجاع دهید.

خدمات پس از فروش اچ پی
خدمات پس از فروش اچ پی

مرکز خدمات پس از فروش اچ پی در تهران شامل مواردی است که در محل فروش انجام می دهید، از جمله خدمات مشتریان و تکنیک های فروش آن. این همچنین شامل موارد زیر می شود: چگونگی پیگیری پس از ترک مشتری، از جمله ارائه تماس پیگیری و موثر با شکایات. خدمات پس از فروش اچ پی، تکنیک های خدماتی را توضیح می دهد که به شما در برقراری ارتباط بهتر با مشتریان کمک می کند.

خدمات پس از فروش اچ پی
خدمات پس از فروش اچ پی

خدمات پس از فروش HP

مردم این روزها هنگام خرید لپ تاپ اچ پی، آنها را با رایانه های رومیزی مقایسه می کنند. قبل از خرید لپ تاپ،در مورد خدمات پس از فروش اچ پی سوال کنید خوب است. هنگام خرید یک لپ تاپ، مردم ترجیح می دهند طراحی لپ تاپ، قیمت گذاری و کیفیت را در نظر بگیرند. اما در مورد پشتیبانی و خدمات پس از فروش اچ پیسوال نمی کنند.

هیچ کس در مورد خدمات پس از فروش اچ پی نگران نمی پرسد و در روزهای بعد رنج خواهد برد. در اینجا خدمات پس از فروش اچ پی در مورد بهترین مرکز لپ تاپ های اچ پی در ایران و تهران برای سرویس و چیزی که پس از خرید اتفاق می افتد توضیح داده شده است.

خدمات پس از فروش اچ پی
خدمات پس از فروش اچ پی

ما مرکز خدمات پس از فروش اچ پی در تهران هستیم. ما تجربه ای در زمینه خدمات و تعمیر تمامی مدل های لپ تاپ اچ پی داریم. در مرکز خدمات پس از فروش اچ پی ما مسائل را می توانیم به سرعت شناسایی و تعمیر کنیم. ما در مرکز خدمات اچ پی در تهران یک گروه کارشناسان داریم که با مراقبت ویژه با لپ تاپ اچ پی خود برخورد می کنند. ما منتظر 100٪ تحقق نظرات مشتری هستیم.

نمایندگی رسمی اچ پی در تهران
نمایندگی رسمی اچ پی در تهران

متخصصان خدمات پس از فروش اچ پی به طور کلی با فناوری ساخته شده اند و استثنایی هستند، از این رو به شما کمک می کنند که مشکل را با محصولات اچ پی خود در زمان کمتری حل کنید. هزینه های ما ​​در مقایسه با دیگران، منطقی است و ما فقط قطعات اچ پی کارخانه را در حالی که جایگزین بخشی آسیب دیده در محصولات اچ پی می کنیم. ما به تمام محصولات اچ پی سرویس می دهیم.

نمایندگی اچ پی تعمیرات
نمایندگی اچ پی تعمیرات

خدمات مشتری لپ تاپ اچ پی در تهران

همه ما نیاز به خدمات و پشتیبانی در روزهای مشخص پس از خرید از لپ تاپ، چرا که لپ تاپ همان کامپیوتر دسکتاپ نیست. لپ تاپ اچ پی بسیار ظریف است و ما نیاز به مراقبت ویژه در مورد لپ تاپ در مقایسه با کامپیوتر رومیزی داریم.

بنابراین مهم است قبل از خرید لپ تاپ، نگاهی به پشتیبانی مشتری و خدمات پس از فروش اچ پی داشته باشید. ممکن است فکر کنید که همه شرکت ها ضمانت را ارائه می دهند و بنابراین ما می توانیم به راحتی سرویس را دریافت کنیم، اما این همان چیزی نیست که ما می گوییم. حتی اگر آنها ضمانت ارائه کنند، در بیشتر موارد شما ممکن است با امکانات پشتیبانی آنها راضی نشوید.

نمایندگی رسمی اچ پی
نمایندگی رسمی اچ پی

در اینجا، یکی از محبوب ترین وبلاگ های فن آوری به نام مشتریان اچ پی انجام نظرسنجی در مورد بهترین ارائه دهنده پشتیبانی برای لپ تاپ در تهران را انجام داده است. در این نظرسنجی هزاران نفر از مردم تهران رای خود را به شرکت های لپ تاپ مورد علاقه در مورد حمایت از نحوه ارائه خدمات به مشتریان خود رای دادند.

نمایندگی اچ پی تعمیرات
نمایندگی اچ پی تعمیرات

خدمات پس از فروش اچ پی در تهران

شرکت اچ پی آبا با بهره گیری از کادری متخصص و مجرب و کارگاهی مجهز , یکی از قوی ترین سرویس دهندگان در زمینه IT می باشد که یکی از بارزترین ویژگی های این بخش استفاده از قطعات و لوازم اورجینال مطابق با استاندارد های جهانی است. برخی از خدمات این مجموعه به شرح زیر می باشد:

  1. تعمیرات و شارژ کلیه پرینتر های hp و دیگر برند های موجود در بازار که در محل خود شرکت توسط تکنسین های آموزش دیده در آموزشگاه اچ پی آبا پس از پشت سر گذاشتن تمامی دوره های آموزشی و کسب مدارک لازم انجام می پذیرد.لازم به ذکر است بسیاری از مشکلات و آسیب دیدگی های جدی در دستگاه به دلیل استفاده از تونر- جوهر و قطعات مصرفی غیر اورجینال توسط دیگر مراکز می باشد این مجموعه خود را ملزم به تهیه قطعات و لوازم مربوطه به صورت مستقیم و اورجینال از شرکت مبداء (شرکت اصلی) می داند و در این راستا بر خلاف برخی از کارگاه های غیر رسمی که به بهانه کم کردن هزینه شارژ کارتریج ها از جوهر و تونر کمتری استفاده می کنند و این امر خود سبب کاهش تعداد برگ های چاپ شده توسط پرینتر و طبیعتا موجب شارژ مجدد زود هنگام می شود.همواره صداقت با مشتریان را در دستور کار خود قرار داده ایم.
  2. ایجاد مجموعه ای قدرتمند جهت پشتیبانی و تعمیر کلیه دستگاه های کپی- اسکنر- فاکس- لپ تاپ و پلاتر های عریض و معمولی در مرکز خدمات پس از فروش خود شرکت در کمترین زمان ممکن و فراهم آوردن امکان دسترسی سریع جهت پیگیری روند تعمیرات هم به صورت تلفنی و هم به صورت آنلاین در وب سایت شرکت(hpaba.com )
  3. الصاق برچسب گارانتی روی بدنه اصلی دستگاه و ارائه خدماتی متمایز در زمینه ضمانت کالا به صورت 12 ماه تعویض قطعات پس از صدور فاکتور و 6 ماه تعمیر قطعات پس از پایان زمان گارانتی 12 ماهه و همچنین ضمانت یکماهه تمامی دستگاه های تعمیری و خارج از گارانتی
  4. ایجاد فضای آموزشی برای همکاران و مصرف کنندگان عزیز جهت بهبودبخشی در طول نصب , مصرف و همچنین استفاده از آخرین متد روز و امکانات جدید در جهت استفاده و تعمیر شخصی دستگاه ها.
  5. نمایندگی اچ پی تعمیرات
    نمایندگی اچ پی تعمیرات

امید است خدمات این مجموعه درشان مقام والای مصرف کننده و تامین کننده رضایت ایشان باشد.

The post خدمات پس از فروش اچ پی appeared first on نمایندگی رسمی اچ پی | نمایندگی اچ پی | نمایندگی hp.

این مطالب رو هم پیشنهاد می‌کنیم ببینید

درباره نویسنده: admin 3