محصولات اچ پی در ایران

شرکت هیولت پاکارد از فروش محصولات اچ پی در ایران، میلیون ها دلار به دست آورده است.

در سالهای گذشته، شرکت اچ پی یا هیولت پکارد صدها میلیون دلار محصولات را به ایران از طریق یک شرکت خارجی فروخت، علیرغم اینکه صادرات آمریکا هنوز تحت تحریم است.

محصولات اچ پی در ایران
محصولات اچ پی در ایران

اچ پی در ایران

از سال 1999 تا 2005، همه شرکت های ایالات متحده از صادرات به ایران ممنوع شدند، زمانی که رئیس جمهور بیل کلینتون دو دستورالعمل اجرایی را برای تضمین تحریم ها علیه ایران صادر کرد. اما مدیران اجرایی HP توزیع کننده مستقر در دبی را عامل صادرات به ایران معرفی کردند.

نمایندگی رسمی اچ پی
نمایندگی رسمی اچ پی

پس از انتشار مقاله Globe، کمیسیون اوراق بهادار و بورس، که نقض تحریم ها را مورد بررسی قرار می دهد، HP نامه ای را درباره کسب و کار ایران نوشت. HP پاسخ داد که بیش از 120 میلیون دلار محصولات اچ پی در ایران توسط یک شرکت وابسته خارجی مستقر در هلند فروخته است. از آنجا که این فروش ها از طریق یک شرکت فرعی خارجی انجام شد، HP نقض قانون تحریم ها را رد کرد.

محصولات اچ پی در ایران
محصولات اچ پی در ایران

 

نمایندگی رسمی محصولات اچ پی در ایران

شرکت اچ پی آبا (نمایندگی رسمی اچ پی در ایران)

دارای مجوز فعالیت از نماینده اصلی اچ پی در هنگ کومک

آدرس نمایندگی رسمی اچ پی در تهران: خیابان سپهبدقرنی روبروی بیمارستان آپادانا ساختمان نگین قرنی پلاک 218طبقه2(امور مشتریان) تلفن 89392

نمایندگی اچ پی تعمیرات
نمایندگی اچ پی تعمیرات

شرکت های آمریکایی برای کسب و کار در ایران غیر قانونی هستند. اما در سال 1999، مدیر کل HP برای خاور میانه عنوان کرد: “ایران یک بازار بزرگ برای چاپگرهای Hewlett-Packard است.” و از افزایش فروش HP در منطقه در سال 2003 قدردانی کرد، گرچه او به ایران اشاره نکرد، در سال 2003، HP Redington Gulf، توزیع کننده مستقر در دبی، “Wholesaler of the Year”، در سال 2003 منتشر کرد.

نمایندگی اچ پی تعمیرات
نمایندگی اچ پی تعمیرات

در سال 2010، شرکت هیولت پاکارد بخشی از فعالیت تجاری HP را در ایران را بطور غیر مستقیم پذیرفت و در مصاحبه با مجله لیدی گلوب، بر اساس این تکنولوژی، بازار محصولات اچ پی در ایران را به جهان باز کرد. او گفت که کسب و کار ایران “عالی است” او گفت که فروش محصولات اچ پی در ایران به این صورت در قانون صادرات مجاز است.

محصولات اچ پی در ایران
محصولات اچ پی در ایران

شگفت آور نیست که لپ تاپ های اچ پی در ایران زیاد هستند، زیرا به همین دلیل است. مقامات سابق که در تحریم ها کار کرده اند، گفته اند که HP در مسیر تحریم ها، با فروش محصولات اچ پی در ایران از طریق یک شرکت وابسته خارجی که در قانون مجاز است، استفاده می کند.

پرینتر hp ۴۰۰
محصولات اچ پی در ایران

هر سال از سال 1999 تا 2004، لابی های داخلی HP، از “کاپیتول هیل” برای ادامه اصلاحات “تحریم های یکجانبه” پیروی می کنند.

مدیر شرکت اچ پی در مصاحبه ای که در ماه ژوئیه با CBS انجام داد، گفت: “من در مورد معاهده هسته ای ایران مذاکره نکرده ام، اما من مذاکرات زیادی را با قراردادهای بالا، برای فروش محصولات اچ پی در خاورمیانه انجام دادم و همه مذاکرات من بر اساس قوانین بین المللی انجام شده است.

نمایندگی رسمی اچ پی در تهران
نمایندگی رسمی اچ پی در تهران

فروش محصولات اچ پی در ایران در ایران یکی از معامله های با ارزش است.

The post محصولات اچ پی در ایران appeared first on نمایندگی رسمی اچ پی | نمایندگی اچ پی | نمایندگی hp.

این مطالب رو هم پیشنهاد می‌کنیم ببینید

درباره نویسنده: admin 3