نمایش برترین آثار هنری جهان در تلویزیون فریم سامسونگ

به تازگی شرکت سامسونگ اعلام کرده که قرار است برترین آثار هنری جهان را در تلویزیون فریم‌های خود به نمایش درآورد. این کمپانی اظهار داشته که با سه موزه برتر دنیا جهت نمایش برترین آثار هنری جهان قرارداد همکاری منعقد کرده است. بر اساس قراردادهای انجام شده، آثار هنری موجود در این موزه‎ها روی قاب تلویزیون‎های سری فریم (Frame) سامسونگ به نمایش درخواهند آمد.

بدین ترتیب، کاربران تلویزیون‌های فریم سامسونگ می‌توانند از این پس به طور مستقیم و از منزل خود، شاهکارهای هنری موجود در موزه‌هایی چون اوفیزی ایتالیا، موزه تی پاپا تونگاروا در نیوزلند و موزه ون گوک در هلند را مشاهده کنند. شرکت سامسونگ اعلام کرده که هدف از انعقاد این قرارداد و همکاری با برترین موزه‌ها و گالری‎های هنری جهان، توسعه پلتفرم هنری خود به نام Art Store است.

به علاوه نمایش برترین آثار هنری جهان در تلویزیون فریم سامسونگ کمک می‌کند تا کاربران لذت بالاتری را از مشاهده تلویزیون‌های خود در خانه تجربه کنند. تلویزیون‌های سری فریم سامسونگ دارای قابلیت نصب دیواری بدون فاصله هستند. این قابلیت به کاربران این امکان را می‌‌دهد که بتوانند این تلویزیون را همانند یک قاب عکس یا ساعت دیواری مماس با دیوار و برروی آن نصب کنند.

تلویزیون فریم سامسونگ

پلتفرم هنری سامسونگ چیست؟

تلویزیون های برخوردار از قابلیت پلتفرم هنری سامسونگ به جای آنکه در هنگام خاموش شدن، یک صفحه کاملا سیاه را نشان دهند، به یک قطعه هنری تبدیل می شوند که مجموعه ای از آثار هنری را از طریق Art Mode به نمایش درمی‌آورند. برای واقعی‎تر شدن این قاب‎های هنری، حسگرهای نور اطراف تلویزیون بصورت خودکار نور تصویر را متناسب با نور محیط تغییر می‎دهند.

برای صرفه‎جویی در مصرف انرژی، سری فریم سامسونگ مجهز به حسگرهای حرکتی شده که وقتی هیچکس در اتاق نباشد، بصورت خودکار تلویزیون را خاموش می‌کنند. اما این تمام ماجرای تلویزیون فریم سامسونگ نیست. قابلیت دیگر این پلتفرم، امکاناتی است که به کاربر می‌دهد؛ کاربران تلویزیون های فریم سامسونگ می توانند از میان صدها اثر حرفه ای، آثار هنری مورد علاقه خود را انتخاب کرده و به تماشای آنها بنشینند.

پلتفرم هنری سامسونگ (Art Store) یکی از نوآوری‌های پیشتاز این شرکت در جهان است که در حال حاضر بیش از هزار اثر هنری و عکس‎های برتر را در خود جای داده است. انعقاد قرارداد با موزه‌های بزرگ جهان نیز در راستای توسعه و گسترش این پلتفرم انجام شده است. انعقاد این قرارداد منجر به اضافه شدن ۶۲ شاهکار هنری دیگر به تلویزیون فریم سامسونگ خواهد شد.

شاهکارهای به نمایش درآمده در تلویزیون فریم سامسونگ

کاربران تلویزیون‌های فریم سامسونگ می‌توانند از این پس به طور مستقیم و از منزل خود، شاهکارهای هنری موجود در موزه‌هایی چون اوفیزی ایتالیا، موزه تی پاپا تونگاروا در نیوزلند و موزه ون گوک در هلند را مشاهده کنند. از موزه اوفیزی ایتالیا، مجموعه‌ای بزرگ از شاهکارهای هنری دوران رنسانس و آثار هنرمندان بزرگی مانند بوتیچلی، لئوناردو داوینچی، اوگن دلاکرویکس، و پیرو دلا فرانسسکا در دسترس کاربران فریم سامسونگ قرار می‎گیرد.

از موزه تی‌پاپا تونگاروا یا موزه ملی نیوزلند نیز آثار هنرمندانی مانند آنتونی کوپلی فیدلینگ و فرانک ادوارد کلارک را در دسترس کاربران فریم سامسونگ قرار می‎دهد. از موزه ون‌گوک نیز آثار هنری ون گوک، -آثاری چون «خانه زرد»، «اتاق خواب»، «مزرعه آفتابگردان» و … – در اختیار کاربران تلویزیون فریم سامسونگ قرار می‌گیرد.

علاوه بر نمایش تمامی این آثار اطلاعاتی مختصر درباب هر یک از این آثار نیز در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. کاربران تلویزیون فریم سامسونگ می‎توانند از آثار هنری مورد علاقه خود لیستی تهیه کنند و این لیست را با فواصل ۱۰ دقیقه‌ای برای نمایش بر روی قاب تلویزیون تنظیم کنند.

پلتفرم هنری سامسونگ

نمایندگی مجاز سامسونگ در تهران

نمایندگی مجاز سامسونگ در تهران ارائه دهنده تخصصی‌ترین سرویس های مرتبط با محصولات سامسونگ -نظیر تعمیر، بهسازی، ترمیم قطعات، فروش تلویزیون سامسونگ و سایر محصولات این برند، تعمیر در محل محصولات سامسونگ و …- به متقاضیان است.

تمامی خدمات مذکور به دست تیمی از زبده‌ترین کارشناسان و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات، در یک فضای کاملاً حرفه‌ای به مراجعان ارائه می گردد. خدمات تخصصی ارائه شده در نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ در تهران منحصر به دستگاهی خاص نیست و دارندگان کلیه دستگاه های این برند می‌توانند پس از حضور در نمایندگی مجاز سامسونگ در تهران به پارت تعمیرات مرتبط با محصول خویش مراجعه کرده و تخصصی ترین سرویس های مورد نیاز را دریافت نمایند.

نمایندگی Samsung در تهران با تجهیز کادر فنی خویش به پیشرفته ترین تجهیزات و امکانات روز دنیا، فضایی فراهم آورده که در آن امکان ارائه تمامی خدمات مورد نیاز کاربران، بر اساس ضوابط و استانداردهای جهانی کمپانی سامسونگ فراهم گشته است.

نوشته نمایش برترین آثار هنری جهان در تلویزیون فریم سامسونگ اولین بار در مرکز سخت افزار ایران. پدیدار شد.

این مطالب رو هم پیشنهاد می‌کنیم ببینید

درباره نویسنده: